Tipy na vyhlídkové lety v Příbrami

Zajímavá místa pro vyhlídkové lety letadlem z Příbrami – Tipy na trasy

Nabízíme Vám nejzajímavější trasy pro vyhlídkové lety letadlem z letiště Příbram. Nabízíme lety pro jednu osobu nebo až pro tři osoby. Pokud by pro Vás byl vyhlídkový let málo, můžete si zvolit variantu letu s řízením letadla.

Vyhlídkový let Orlická přehrada

Okolí Příbrami skrývá mnohé skvosty. A za 20 minut se dá stihnout více než by se mohlo zdát. Prohlédnete si českou barokní perlu farnost Svatá Hora, gotický hrad Zvíkov, zámek Orlík a potom poletíme údolím Vltavy přes Orlickou přehradu nad malebnou obec Kamýk nad Vltavou.

Trasa letu: Svatá Hora – hrad Zvíkov – zámek Orlík – údolí Vltavy – Kamýk nad Vltavou

Cena

Vyhlídkový let 20 minut pro 1 osobu – 4 900 Kč

Vyhlídkový let 20 minut pro 3 osoby – 5 700 Kč

Vyhlídkový let Karlštejn

Během 30 minut uvidíte významné kulturní a přírodní památky. Cestou k naší nejvýznamnější památce uvidíte rokokový zámek v Dobříší, krásně zrekonstruovaný zámek a zámecký areál v Mníšku pod Brdy, poletíte nad údolím Svatojánských proudů. Během 30 minut uvidíte nejen tyto významné kulturní a přírodní památky, ale i mnoho dalších krás v okolí.

Trasa letu: hrad Karlštejn – poutní areál Skalka v Brdech – zámek Mníšek pod Brdy – přehrada Slapy – přehrada Štěchovice – zámek Dobříš

Cena

Vyhlídkový let 30 minut pro 1 osobu – 6 400 Kč

Vyhlídkový let 30 minut pro 3 osoby – 7 700 Kč

Vyhlídkový let Velká a Malá Amerika

Poletíme přes Příbram, kde uvidíme barokní poutní místo Svatá Hora severozápadně nad zámek Zbiroh, kde stočíme let nad zříceniny hradů Žebrák a Točník. Následně se proletíme nad Českým krasem s jeho dominantou Karlštejnem. Pak nás ještě čekají krásné zámky v Mníšku pod Brdy a Dobříši.

Trasa letu: zámek Dobříš – hrad Karlštejn – lomy Velká a Malá Amerika – hrady Žebrák a Točník – zámek a hrad Zbiroh – poutní areál Skalka v Brdech – Svatá Hora

Cena

Vyhlídkový let 40 minut pro 1 osobu – 7 900 Kč

Vyhlídkový let 40 minut pro 3 osoby – 9 700 Kč

Vyhlídkový let Křivoklátsko

Za 60 minut letu už toho uvidíte opravdu hodně. Krásné Brdské lesy, zámky a hrady Křivoklátska včetně letního sídla českých prezidentů zámku Lány a přilehlé obory. Zde se stočíme zpět přes Nižbor a údolí Berounky nad Český kras s dominantním Karlštejnem. Následně uvidíte ještě zámky v Mníšku pod Brdy a Dobříši.

Trasa letu: zámek Dobříš – hrad Karlštejn – lomy Malá a Velká Amerika – zámek Nižbor – zámek Lány – vodní nádrž Klíčava – hrad Křivoklát – Křivoklátské lesy – hrady Točník a Žebrák – zámek Zbiroh – poutní areál Skalka v Brdech – Padrťské rybníky – zámek Březnice – Svatá Hora

Cena

Vyhlídkový let 60 minut pro 1 osobu – 10 400 Kč

Vyhlídkový let 60 minut pro 3 osoby – 13 700 Kč

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na následujícím telefonním čísle:
+420 314 004 901