Vyhlídkové lety z letiště Příbram

Vyhlídkové lety Příbram

Největší nabídka vyhlídkových letů letadlem, větroněm či balonem. Poznejte okolí Příbrami z ptačí perspektivy. Pokud je vyhlídkový let málo, zkuste si letadlo sami řídit během akce Pilotem na zkoušku. Letiště Příbram zkrátka nabízí množství leteckých zážitků.

Nejoblíbenější zážitky

Inspirujte se nejoblíbenějšími zážitky v Příbrami! Milovníci romantiky a historie ocení vyhlídkový let nad hrad Karlštejn. Kdo má rád, výzvy, tak jistě ocení možnost pilotování skutečného letadla.
A příznivci adrenalinu mají možnost zažít tandemový seskok či akrobatický let letadlem.

akrobatický let, letiště Příbram

Pořádná dávka adrenalinu během akrobatického letu letadlem! S americkým dvojplošníkem Christen Eagle II si zkusíte výkruty, otočky, let hlavou dolů. Zkrátka letecká akrobacie se vším všudy.

1 hodina

letadlo Christen Eagle II

5 350 Kč

1 osoba (max 95 kg a 200 cm)

Pilotem na zkoušku, letiště Příbram

Pilotování letadla je sen mnoha mužů či žen. S námi to můžete zažít! Budete řídit skutečné letadlo Cessna se zkušeným instruktorem. Trasa i termín jsou individuální, takže můžeme letět třeba zítra 😊

1 hodina

letadlo C152

6 900 Kč

1 osoba (max 100 kg)

vyhlídkový let Karlštejn, letiště Příbram

Nejoblíbenější trasa z letiště Příbram! Hrad Karlštejn z výšky je pastvou pro oči. Poletíte letadlem Cessna 172, takže máte k dispozici tři místa. Ideální rodinný zážitek 😊.

30 minut

letadlo C172

7 700 Kč

3 osoby (max 250 kg)

Tandemový seskok padákem, letiště Příbram

Jedna z nejoblíbenějších leteckých kratochvílí. Tandemový seskok padákem v Příbrami se provádí z výšky 4000 metrů. Jedná se tak o nejvyšší seskok ve Středočeském kraji!

2 hodiny

letadlo C208

5 900 Kč

1 osoba (max 110 kg)

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na následujícím telefonním čísle:
+420 314 004 901