Letecké zážitky

Dárkový poukaz do 5 minut. Volejte: +420 314 004 901

Letecké zážitky na letišti Příbram

Pokud pro Vás není vyhlídkový let nebo pilotování letadla dostatečný adrenalin, tak na této stránce si přijdete na své! Zažijte „géčka“ při akrobatickém letu, překonejte strach při tandemovém seskoku nebo zažijte jedinečný samostatný seskok padákem! Pokud máte dotazy nebo by Vás zajímal jakýkoli další letecký zážitek, neváhejte nás kontaktovat!

Akrobatický let letadlem, Letecké zážitky Příbram

Akrobatický let moderním letadlem Christen Eagle II je to pravé pro milovníky pořádného adrenalinu. Se zkušeným pilotem, který má nalétáno stovky akrobatických hodin se během 15 minutového letu rozhodně nebudete nudit! Vyzkoušejte akrobatický let v Příbrami a uvidíte. Máte se určitě na co těšit.

Celková délka akce: 1 hodina

1 osoba (max 200 cm a 95 kg)

Cena: 5 350 Kč

Tandemový seskok padákem, Letecké zážitky Příbram

Tandemový seskok z letiště Příbram je nejoblíbenějším zážitkem na našem letišti! Zažijte adrenalin, kdy vyskočíte z letadla ve výšce 4000 metrů! Se zkušenými instruktory skáčeme v sezoně každý víkend.

Celková délka akce: 2 hodiny

1 osoba (max 110 kg)

Cena: 5 900 Kč

Seskok padákem typ křídlo, Letecké zážitky Příbram

Základní výcvik parašutismu je ideálním tipem, jak strávit víkend s dalšími fandy adrenalinových sportů. Čeká vás několikahodinová teorie a druhý den jdeme do praxe. Vše završíme samostatným seskokem padákem z výšky 1500 metrů.

Celková délka akce: 2 dny

1 osoba (min 15 let, max 110 kg)

Cena: 4 590 Kč

Seskok s kulatým padákem, Letecké zážitky Příbram

Seskok s kulatým padákem je nesmrtelnou klasikou padákového létání. Fanoušci vojenské historie vědí, že tento typ padáku byl použit při výsadcích v Den D! Vyzkoušejte si parašutistický výcvik. Jistě na to máte!

Celková délka akce: 2 dny

1 osoba (min 15 let, max 110 kg)

Cena: 4 590 Kč

Samostatný seskok padákem IAFF, Letecké zážitky Příbram

Pokud je pro vás tandemový seskok malým dobrodružstvím a chcete si vyzkoušet opravdu extrémní adrenalin, tak je samostatným seskok IAFF pro vás tím pravým! Seskok je prováděn z výšky 4000 metrů se dvěma zkušenými instruktory. Tento adrenalin jen tak nezapomenete!

Celková délka akce: 2 dny

1 osoba (min 15 let, max 110 kg)

Cena: 9 590 Kč

Hodnocení leteckých zážitků v Příbrami

Darujte nezapomenutelný zážitek – využijte dárkový poukaz!
Informační telefon vyhlídkové lety: +420 314 004 901